Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Drzewiarz Jasienica |
1:0 | Trójka Czechowice |
||||
GKS Czarni Jaworze |
0:5 | Pionier Pisarzowice |
||||
Sokół Zabrzeg |
0:2 | LKS Bestwina |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Drzewiarz Jasienica |
5:1 | GKS Czarni Jaworze |
||||
Pionier Pisarzowice |
1:8 | Sokół Zabrzeg |
||||
Trójka Czechowice |
10:0 | LKS Bestwina |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sokół Zabrzeg |
4:1 | Drzewiarz Jasienica |
||||
LKS Bestwina |
10:1 | Pionier Pisarzowice |
||||
GKS Czarni Jaworze |
3:11 | Trójka Czechowice |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
GKS Czarni Jaworze |
3:6 | Sokół Zabrzeg |
||||
Drzewiarz Jasienica |
2:5 | LKS Bestwina |
||||
Trójka Czechowice |
16:0 | Pionier Pisarzowice |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Pionier Pisarzowice |
- : - | Drzewiarz Jasienica |
||||
LKS Bestwina |
- : - | GKS Czarni Jaworze |
||||
Sokół Zabrzeg |
- : - | Trójka Czechowice |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Pionier Pisarzowice |
- : - | GKS Czarni Jaworze |
||||
Trójka Czechowice |
- : - | Drzewiarz Jasienica |
||||
LKS Bestwina |
- : - | Sokół Zabrzeg |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sokół Zabrzeg |
- : - | Pionier Pisarzowice |
||||
GKS Czarni Jaworze |
- : - | Drzewiarz Jasienica |
||||
LKS Bestwina |
- : - | Trójka Czechowice |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Pionier Pisarzowice |
- : - | LKS Bestwina |
||||
Trójka Czechowice |
- : - | GKS Czarni Jaworze |
||||
Drzewiarz Jasienica |
- : - | Sokół Zabrzeg |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Pionier Pisarzowice |
- : - | Trójka Czechowice |
||||
LKS Bestwina |
- : - | Drzewiarz Jasienica |
||||
Sokół Zabrzeg |
- : - | GKS Czarni Jaworze |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Trójka Czechowice |
- : - | Sokół Zabrzeg |
||||
Drzewiarz Jasienica |
- : - | Pionier Pisarzowice |
||||
GKS Czarni Jaworze |
- : - | LKS Bestwina |